cetology زندگی سیگار کشورها رژیم غذایی

cetology: زندگی سیگار کشورها رژیم غذایی چاقی لاغری بیماری قلبی بیماری گوارشی

گت بلاگز اخبار حوادث کشتن همسر با ضربه گاز پیک‌ نیکی

مرد معتاد که همسر خود را با ضربه گاز پیک‌ نیکی به قتل رسانده بود با رضایت اولیای‌دم از کابوس فوت نجات یافت. 

کشتن همسر با ضربه گاز پیک نیکی

عبارات مهم : طبیعی

مرد معتاد که همسر خود را با ضربه گاز پیک نیکی به قتل رسانده بود با رضایت اولیای دم از کابوس فوت نجات یافت.

به گزارش جام جم، آخرهای مرداد 90، مردی به نام خسرو با مراجعه به یکی از کلانتری های پایتخت، خود را قاتل همسرش معرفی کرد. ماموران بسرعت به منزل او اعزام شدند و جسد سهیلا را کشف کردند. بعد از تکمیل بازجویی ها، کیفرخواست پرونده صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت.

متهم در برابر درخواست قصاص پدر و مادر مقتول، گفت: «روز اتفاق مواد مصرف کرده بودم و حالت طبیعی نداشتم. هنگامی که به منزل رفتم سر اعتیادم با همسرم درگیر شدم و در یک لحظه با از دست دادن کنترلم، گاز پیک نیکی را به سرش کوبیدم. بعد هم خفه اش کردم. من از کارم پشیمانم و درخواست بخشش دارم.» در آخر دادگاه، قضات وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند. این حکم در دیوان عالی کشور تائید شد و در حالی که خسرو در آستانه طناب دار قرار گرفته بود، اولیای دم با دریافت دیه رضایت دادند.

کشتن همسر با ضربه گاز پیک‌ نیکی

خسرو در آخرین جلسه محاکمه از جنبه عمومی جرم، گفت: «اعتیاد به مواد باعث شد همسرم را بکشم. من آن روز حالت طبیعی نداشتم و از جرمی که مرتکب شدم خیلی پشیمانم. اولیای دم 250 میلیون تومان گرفتند و رضایت دادند. امیدوارم قضات در حکمم تخفیف قائل شوند.» حکم دادگاه بزودی صادر می شود.

واژه های کلیدی: طبیعی | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog