cetology زندگی سیگار کشورها رژیم غذایی

cetology: زندگی سیگار کشورها رژیم غذایی چاقی لاغری بیماری قلبی بیماری گوارشی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی خوابیدن شدن آیت‌الله شاهرودی در آلمان بر خلاف میل به خودِ او بود / مجمع تشخیص مصلحت نظام

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مباحث و شایعات اخیر که راجع به بیماری و سفر درمانی آیت‌الله هاشمی شاهرودی ایجاد شد بیانیه‌ای صادر کرد.

خوابیدن شدن آیت‌الله شاهرودی در آلمان بر خلاف میل به خودِ او بود / مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت نظام: خوابیدن شدن آیت الله شاهرودی در آلمان بر خلاف میل به خودِ او بود

عبارات مهم : ایران

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مباحث و شایعات اخیر که راجع به بیماری و سفر درمانی آیت الله هاشمی شاهرودی ایجاد شد بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش انتخاب، متن این بیانیه به شرح زیر است:

خوابیدن شدن آیت‌الله شاهرودی در آلمان بر خلاف میل به خودِ او بود / مجمع تشخیص مصلحت نظام

بی تردید دو رسالت سترگ آگاهی افزایی و روشنی بخشی نسبت به ارتقا و جهت دهی به افکار عمومی از توقعات براق جامعه نسبت به رسانه ها به شمار می رود که باید براساس انصاف و صداقت نسبت به آن عامل باشند هر چند ممکن است بعضی رسانه نماها از این جریان زلال استثنا باشند.

بنابراین با توجه به مخابره رسمی اخبار به وسیله روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، بعضی رسانه های ضدانقلابی اقدام به جعل و گمانه زنی های خلاف واقع نموده اند که مورد نیاز است جهت شایعه زدایی و تنویر افکار عمومی مطالب ذیل را تقدیم نماییم:

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مباحث و شایعات اخیر که راجع به بیماری و سفر درمانی آیت‌الله هاشمی شاهرودی ایجاد شد بیانیه‌ای صادر کرد.

۱. خوابیدن شدن حضرت آیت الله شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در یکی از بیمارستانهای آلمان بنا بر توصیه اکید تیم پزشکی و بر خلاف میل به ایشان بوده است و بعد از بهبودی و طی روند درمانی در آلمان به کشور عزیزمان ایران مراجعت نموده اند و در مجمع تشخیص مصلحت نظام و جایگاه های دیگر در خدمت مردم و انقلاب اسلامی خواهند بود.

٢. اخیرا در یکی از سایت های خبری ادعا شده است “اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام راجع به اغتشاشات اخیر اختلاف نظر داشته اند” و یا این که “دبیر مجمع گزارش شورای امنیت ملی را قرائت کرده است” که روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تکذیب مدعای فوق متذکر می گردد در جلسه اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تمام اعضا روی خاستگاه ها و ریشه های اغتشاشات اخیر اتفاق نظر داشته و پیروی از فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب و وحدت نیروهای سیاسی را تنها راه مقابله با توطئه های دشمن های و حل پرسشها کشور اعلام کرده اند.

۳. بعد از مصاحبه دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و پرده برداری از عوامل پشت صحنه آشوب و اغتشاش در روزهای اخیر؛ رسانه های ضدانقلابی که از نفرت ملت کشور عزیزمان ایران نسبت به عوامل واقعی اغتشاشات اخیر آگاهی داشتند کوشیدند با هجو و وارونه انگاری بیانات دکتر محسن رضایی افکار عمومی را نسبت به دخالت عوامل پشت صحنه اغتشاشات اخیر به تردید بکشانند!

خوابیدن شدن آیت‌الله شاهرودی در آلمان بر خلاف میل به خودِ او بود / مجمع تشخیص مصلحت نظام

واضح است که انتشار این نوع شایعاتِ برنامه ریزی شده است بخشی از ماموریت جنگ روانی اتاق اغتشاشات را تشکیل می دهد؛ بنابراین چند توصیه شایان ذکر است:

الف: بعد از انتشار رسمی خبر نشست رسانه ای دکتر محسن رضایی از سوی روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام وی به نقل از گزارش رسمی یک مقام امنیتی ذیل مذاکرات صحن مجمع از پشتیبانی و نقش آفرینی یکسان آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان با همراهی گروهک منافقین و عنصرهای سلطنت طلب در اغتشاشات اخیر خبر داد.

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مباحث و شایعات اخیر که راجع به بیماری و سفر درمانی آیت‌الله هاشمی شاهرودی ایجاد شد بیانیه‌ای صادر کرد.

در ادامه بعد از اصرار خبرنگاران با استناد به گزارش مذکور اضلاع میز برنامه ریزی آشوب را به شرح ذیل اعلام نمودند:

مایکل اندریا: مدیر بخش جاسوسی و عملیات های ضد کشور عزیزمان ایران در شرکت سیا که طبق افشاگری روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز جهت ایجاد بی ثباتی و آشوب در کشور عزیزمان ایران به این سمت منصوب شده است است.

خوابیدن شدن آیت‌الله شاهرودی در آلمان بر خلاف میل به خودِ او بود / مجمع تشخیص مصلحت نظام

نماینده کشور عربستان سعودی

یکی از بارزانی ها که نماینده اسراییل بوده است

نماینده گروهک منحط و شکست خورده منافقین

و طفلاح برادر زن صدام دیکتاتور معدوم عراق! ( که چند ماه پیش به وسیله آمریکا از زندان عراق آزاد شده است است )

پیرو این افشاگری؛ رسانه های ضدانقلاب با دستپاچگی و کاربرد تکنیک رد گم کنی با برجسته سازی یکی از اعضای اتاق اغتشاش و تغافل نسبت به سایر اعضای مصرح در خبر دکتر رضایی تلاش خود را جهت انحراف افکار عمومی و هجوپردازی در این زمینه به کار گرفتند تا از تاثیر افشاگری صورت پذیرفته بکاهند!

ب – آمریکا، اسراییل و ملک سلمان به بازسازی حزب بعث عراق پرداخته اند و قصد دارند در انتخابات چند ماه آینده عراق نقش منفی ایفا کنند لذا عناصری از جمله بعضی نزدیکان خانواده صدام را تشویق به فعالیت سیاسی در عراق کرده اند.

این طیف به عنوان ضلع سوم اغتشاشات اخیر با کمک منافقین و سلطنت طلبها در کنار آمریکا، اسراییل، عربستان در اغتشاشات اخیر دست داشته اند.

ج: هسته مهم اغتشاشات اخیر متشکل از: عربستان، آمریکا، منافقین و بعثی ها کسانی هستند که نه تنها در کودتای نافرجام سال ١٣٥٩ و جنگ تحمیلی هشت ساله نقش محوری ایفا نموده اند بلکه در تاسیس و ایجاد داعش محوریت داشته اند و همگان می دانند مغز متفکر حزب بعث عراق (عزت ابراهیم) با ابوبکر البغدادی مجری مهم شرکت داعش همراهی و معاونت داشته است و امروزه که شاخه بعثی داعش به منطقه اربیل پناه آورده و جهت تجزیه شمال عراق در کنار بارزانی تلاش هایشان بی نتیجه مانده، بار دیگر با کمک آمریکا، اسراییل، عربستان و منافقین می کوشد در کشور عزیزمان ایران نیز اغتشاش و آشوب ایجاد نماید.

د: هر چند آمریکا، اسراییل و عربستان در تجزیه شمال عراق و دخالت و فتنه در لبنان و اغتشاشات اخیر کشور عزیزمان ایران شکست تاریخی مجبور شده است اند و سریال شکست هایشان به صورت یک افتضاح سیاسی ماهیت قدرت آنان را نشان می دهد، ولی همچنان بنا دارند به دخالت های نامشروع خود ادامه دهند که هوشیاری مردم و نیروهای امنیتی به خاص در مقابله با شایعه سازی و دروغ پراکنی آنان در اینترنت و رسانه ای مهمترین عامل خنثی شدن توطئه های دشمن های خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | رسانه ای | رسانه ها | عربستان | آمریکایی | عربستان، | روابط عمومی | عربستان سعودی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog