cetology زندگی سیگار کشورها رژیم غذایی

cetology: زندگی سیگار کشورها رژیم غذایی چاقی لاغری بیماری قلبی بیماری گوارشی

گت بلاگز اقتصادی حذف قیمت گذاری دستوری موجب کم کردن قیمت ماشین می‌شود

سخنگوی شورای سیاست گذاری ماشین گفت: اگر قیمت گذاری ماشین هم از حالت دستوری خارج شود، شاهد کم کردن قیمت ماشین خواهیم بود.

حذف قیمت گذاری دستوری موجب کم کردن قیمت ماشین می‌شود

ساسان قربانی سخنگو شورای سیاست گذاری ماشین در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،گفت:اقتصاد دستوری در عمل جواب نمی دهد و اگر می خواهیم که صنعتی پویا باشد نمی توانیم جهت آن تعیین وظیفه کنیم که تولیداتش را با چه قیمتی در بازار عرضه کند.

عبارات مهم : سیاست
وی در ادامه افزود:بدون شک زمانی که به خودروساز می گوییم چه قیمتی باید بر روی محصولاتش بگذارد، نمی توانیم توقع زیاد کردن کیفیت را هم داشته باشیم و من فکر می کنم اگر قیمت گذاری ماشین هم از حالت دستوری خارج شود،شاهد کم کردن قیمت ماشین خواهیم بود.

قربانی تصریح کرد:اساسا قیمت گذاری روش مطلوبی نیست، این کار در دنیا امتحان شده است و شکست خورده است.

وی اضافه کرد:باید تلاش کنیم فضای تولید کشور را به سمت رقابتی شدن پیش ببریم تا تولید کننده به سمت برندسازی و زیاد کردن کیفیت تولیدات خود برود.

سخنگوی شورای سیاست گذاری ماشین تصریح کرد:مشتری عالی ترین تعیین کننده عملکرد یک تولید کننده است و در صورتی که یک برند بتواند اعتماد یک مشتری را جلب کند، افراد دیگر را هم جهت خرید معرفی می کند.

قربانی در آخر تاکید کرد:اگر بخواهیم سطح رضایتمندی مشتریان را اوج ببریم باید تناسبی بین کیفیت و قیمت محصولات ایجاد کنیم و در صورتیکه به دنبال ارتقاء کیفیت ماشین هستیم باید به تولید کننده آزادی عمل بدهیم تا بتواند در این حوزه همانطور که می خواهد فعالیت کند و به دنبال اصلاح کیفیت محصولات خود برود.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: سیاست | ماشین | قربانی | قیمت گذاری | خودرو | قیمت خودرو | شورای سیاست گذاری خودرو |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog